Agrokonferencja – Food&Agro Conference 2020

Agrokonferencja – Food&Agro Conference 2020

22 października odbyła się konferencja do tej pory znana jako Agrokonferencja. W tym roku jednak, organizatorzy postanowili zmienić jej nazwę na Food&Agro Conference 2020. Zmianie uległo nie tylko nazewnictwo, ale także cała formuła. Wydarzenie zyskało międzynarodowy charakter.

Stara Agrokonferencja, a obecnie już Food&Agro Conference funkcjonuje już od 2006 roku. W tym roku obchodzi jednak swój mały, piętnasty jubileusz. Jest projektem banku BNP Paribas.

Jest to wydarzenie, podczas którego poruszane są ważne tematy, związane z branżą rolno-spożywczą.

Co roku na to wydarzenie czekało wielu. Nie tylko przedsiębiorców, ale także i rolników. Była to świetna okazja do dyskusji na tematy dotyczące rolnictwa, wymiany poglądów i doświadczeń z innymi. W Agrokonferencji brali udział także dostawcy, producenci, dystrybutorzy. Wszyscy Ci, których tematy poruszane podczas wydarzenia w jakikolwiek sposób interesowały.

W tym roku, z racji koronawirusa, Food&Agro Conference odbyła się w internecie. Poruszano tematy zdrowej żywności, nowych rozwiązań, produkcji. Temat COVID-19 także został uwzględniony. Nie zabrakło ekspertów, specjalistów, zaproszonych gości, którzy związani byli z tematyką tegorocznego wydarzenia.

Food&Agro Conference jest zupełnie nową, bardziej nowoczesną formułą znanej nam wcześniej Agrokonferencji. Nadal jednak warto zwrócić uwagę na to wydarzenie. Polecamy wzięcie udziału za rok!