Straszny wypadek w Marcinkowie: Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciągnikiem rolniczym

Straszny wypadek w Marcinkowie: Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciągnikiem rolniczym

W Marcinkowie, urokliwej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, doszło do przerażającego wypadku drogowego. Z nieznanych jeszcze powodów, kobieta prowadząca samochód osobowy zjechała na pas ruchu przeznaczony dla nadjeżdżających pojazdów, co doprowadziło do czołowego zderzenia z ciągnikiem rolniczym. Tragiczne wydarzenie spowodowało, że trzy osoby odniosły obrażenia.

Wydarzenie miało miejsce 16 listopada o godzinie 6:12. W wyniku zdarzenia drogowego pomiędzy samochodem osobowym a ciągnikiem rolniczym, interwencję musiały podjąć zarówno jednostki straży pożarnej, jak i pogotowie ratunkowe. Na miejscu zdarzenia pojawiło się pięć zastępów strażaków oraz trzy karetki pogotowia. Wśród poszkodowanych znalazły się dwie osoby z ciągnika rolniczego oraz jedna z samochodu osobowego. Wszystkie osoby zostały przewiezione do szpitala na dalsze badania i leczenie – mówi brygadier Ireneusz Taraszka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.

Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi policja z Inowrocławia. Jak informuje aspirant sztabowy Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, kierująca samochodem marki Peugeot niespodziewanie zjechała na przeciwny pas ruchu i doszło do czołowego zderzenia z ciągnikiem rolniczym, który miał przyczepione dwie przyczepy. Siła uderzenia była na tyle duża, że ciągnik przewrócił się na bok. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.